Turck TN-UHF-ANT-Q150-ETSI
SKU: CS3877903MPN: TN-UHF-ANT-Q150-ETSIAlternate Part #: 100028595UPC/EAN: 4047101541021
100028595 - NO DESC




$334.35
UnitAvailable on backorder
Product Details
Accessories
External Passive UHF Antenna
- Passive far-field antenna, compatible with VESA 100 brackets
Attributes
| Accessory Type | Passive UHF antenna |
| Ambient Temperature | -40…+65 °C |
| Construction Size | 150 x 150 x 14.5 mm |
| Customs Tariff Number | 85291069000.0000 |
| Ecl Ss Code V5 1 4 | 27280401 -/- Identification RFID |
| For Use With | Read/write heads |
| Housing Material | Plastic, Polycarbonate/ABS |
| Protection Class | IP67 |
| Region Uhf | ETSI (865…868 MHz) |
Specifications
| SKU | CS3877903 |
|---|---|
| MPN | TN-UHF-ANT-Q150-ETSI |
| Alternate Part # | 100028595 |
| UPC/EAN | 4047101541021 |





