Turck C3-T31X/120VAC
SKU: CS3794399MPN: C3-T31X/120VACAlternate Part #: R4573
R4573 - MRC
UnitAvailable on backorder
Product Details
Comat Releco by TURCK
Control Relay
- 3 Pole, changeover twin contacts
- Contact Rating: 6A/250V AC1, 6A/30V DC1
- Coil Voltage: 120 VAC
Attributes