Turck C12-A21X/120VAC
SKU: CS3794339MPN: C12-A21X/120VACAlternate Part #: R6903
R6903 - IRC
UnitAvailable on backorder
Product Details
Comat Releco by TURCK
Interface, Power Relay
- 2 Pole, changeover contacts
- Contact Rating: 5A/250V AC1, 5A/30V DC1
- Coil Voltage: 120 VAC
Attributes