Schneider Electric VLSS1505
SKU: CS3164538MPN: VLSS1505Alternate Part #: SENA-VLSS1505
Disconnect switch, TeSys VLS, 150 mm shaft extension, 5 mm shaft
UnitAvailable on backorder
Product Details
150MM LNGT 5MM SHAFT