Eaton E22LED024RN
SKU: CS3163833MPN: E22LED024RN
Miniature LED Bulb T3-¼ Red 0.5W
Discontinued - Contact Us For Pricing & Availability
Product Details
Miniature LED Bulb T3-¼ Bulb Shape Miniature Bayonet (BA9s) Bulb Base Type LED 6 Wattage Equivalency 1.2W INC Watts 0.5W 24V AC/V DC Bulb Primary Application Push Buttons Bulb Type Miniature Light Appearance No Rated Color Temp Red Light Color Red