Pepperl+Fuchs VAN-115/230AC-K19
SKU: CS2086571MPN: VAN-115/230AC-K19Alternate Part #: 225875
AS-Interface power supply
Contact us for pricing and availability
Product Details
AS-Interface power supply, data decoupling, 2,8 A, Efficiency: 90.5 % (230 VAC, 2.8 A), Voltage: 30.55 VDC ± 3 % fixed, Degree of protection: IP20, Mounting: DIN mounting rail