Square D 9001R22
SKU: CS1676986MPN: 9001R22UPC/EAN: 785901319986
Mushroom button, Harmony 9001K, Harmony 9001SK, snap in plastic, red, 41mm, for illuminated push button




Contact us for pricing and availability
Product Details
30MM MUSHROOM FOR ILLUM PB RED 41MM
Attributes
| Accessory Separate Part Category | spare parts |
| Accessory Separate Part Destination | illuminated push-button |
| Accessory Separate Part Type | mushroom knob |
| Cap Operator Or Lens Colour | red |
| Diameter | 41 mm |
| Mounting Diameter | 30 mm |
| Product Or Component Type | mushroom button |
| Range Of Product | Harmony 9001SK# #Harmony 9001K |
Specifications
| SKU | CS1676986 |
|---|---|
| MPN | 9001R22 |
| UPC/EAN | 785901319986 |









