Eaton 9-3285-1
SKU: CS1155983MPN: 9-3285-1Alternate Part #: 9-3285-1KITUPC/EAN: 782113425535
Eaton motor control coil




$443.78
Unit2 Units Available at Factory - Ships Same/Next Business Day
Product Details
Motor Control Renewal Parts/Accessories- Coil, 120V, 60 Hz, Size 1-2, 65 mm, AC, Used with Freedom
Attributes
| Coil Voltage | 120 V |
| Frequency Rating | 60 Hz |
| Size | Size 1-2, 65 mm |
| Type | Renewal Parts/Accessories |
| Used With | Used with Freedom |
Specifications
| SKU | CS1155983 |
|---|---|
| MPN | 9-3285-1 |
| Alternate Part # | 9-3285-1KIT |
| UPC/EAN | 782113425535 |






