Eaton XTAE012B10R3EP05
SKU: CS4999037MPN: XTAE012B10R3EP05Alternate Part #: 3-2235-2371AUPC/EAN: 786685045221
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |